Přímý dovoz

Obchodní politika v prodeji dlažeb a obkladů skupiny CERAMICAS APARICI, s.a. a PAMESA GROUP

V současné době zastupujeme více španělských keramiček tak, abychom pokryli poptávku v co největším cenovém rozsahu, zahrnujícím ekonomické dlažby pro projekty až po luxusní dlažby se specifickými designy. Stejně tak do našeho portfolia patří všechny existující typy keramických dlažeb a obkladů, od červeného střepu přes slinuté materiály až po velkoformátové obklady rozměru 120x260 cm.

 

Pokud se týká konkrétních značek, kromě skupiny Aparici, kam také patří exkluzívní značka Apavisa, zastupujeme i keramičky Pamesa Ceramica a Tau Ceramica, patřící do skupiny Pamesa Group, která je momentálně čtvrtým největším výrobcem keramických dlažeb a obkladů na světě.

Všichni prodejci realizují své dodávky přímo z výrobních závodů, které se nachází v oblasti Castellonu do svých prodejen prostřednictvím našeho obchodního zastoupení, které se také stará o zajišťování dopravy a veškerou komunikaci s výrobcem.

Hlavní výhodou našeho zastoupení je rychlost servisu, kdy jsme schopni garantovat dodávku finálnímu klientovi:
v Česku do 2 týdnů a na Slovensku do 3 týdnů bez požadavku na minimální objem zakázky.

Regionální prodejci

Naše obchodní politika je založena na regionálních prodejcích, kteří mají sortiment vyvzorovaný prostřednictvím výstavních kójí, stojanů respektive ručních panelů. Každý prodejce má ve svém území regionální exkluzivitu podloženou dohodnutými ročními objemy. Veškeré propagační předměty je možné shlédnout na našich webovských stránkách v sekci PROMO.

Spolupracujeme s architekty, kterým na požádání posíláme grafické podklady pro jejich projekty a následně zajišťujeme fyzické vzorky. Výhodou je, že architektům usnadňujeme jejich práci tím, že nemusí listovat v mnoha katalozích, aby realizovali svoji představu, ale my jim zašleme několik konkrétních variant na základě jejich požadavku. V případě Vašeho zájmu o spolupráci nás, prosím, kontaktujte pro bližší informace.

Provozovna

MARKINTER s.r.o.
Sokolská 420
760 01 Zlín